قوانین و شرایط استفادهقوانین و شرایط استفاده

سلام به فالوبالا خوش آمدید

قبل از استفاده از این سایت و مطالبی که در بخش های مختلف آن ارائه شده، شما باید مروری بر این توافقنامه داشته باشید و با مفاد مذکور در آن موافقت نمایید.

فالوبالا سرویس خود راتحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و ممکن است که هر چند وقت یکبار قوانین مذکور در این توافقنامه از جانب ما تغییر یابد. شما می توانید در هر زمان مروری بر جدیدترین مفاد این توافقنامه در این آدرس داشته باشید: http://www.followbala.ir....

با طی کردن مراحل خرید، شما موافقت خود را با مفاد این توافقنامه به ما اعلام می دارید.

فالوبالا این حق را دارد که به صلاحدید خود توافقنامه میان سایت و کاربران را تغییر دهد، این تغییر ممکن است بدون اطلاع قبلی به کاربران صورت پذیرد و تغییرات می تواند در کل توافقنامه و یا حذف و اضافه کردن مفادهایی به متن آن باشد. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما بعنوان مشتری این سایت ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه هستید و می بایست هر چند وقت یکبار مروری بر شرایط و قوانین ما در این توافقنامه داشته باشید تا از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. در غیر این صورت، همانطور که گفته شد، هیچ عذری پذیرفته نمی شود.

تنها هدف این سایت جلب رضایت شماست.

قوانین سایت فالوبالا به شرح زیر میباشد:

۱_هر گونه صدمه و خسارت به سایت کاملا پیگیری شده و مجرم باید علاوه بر پرداخت خسارت وارد شده به سایت تمامی هزینه هایی که طی زمان برگشت سایت به حالت نرمال باعث ضرر و زیان سایت شده است،پرداخت کند.

۲_استفاده از سرویس های سایت فالوبالا در صفحات اینستاگرامی که دارای مضامين غیرقانونی، مضر، تهدیدکننده، توهین‌آمیز، زیان‌آور، غیراخلاقی، افترا‌آمیز و مبتذل باشد و همینطور صفحاتی که به نژاد، گروه و یا دسته خاصی از مردم توهین کرده باشند مجاز نمی‌باشد و در صورت مشاهده، سفارش مشتری خاطی انجام نمیشود.

۳_هر گونه دور زدن سایت و سوءاستفاده کردن از باگ سایت،حساب کاربری متخلف مسدود میشود و در صورت صلاح دید تیم فالوبالا،متخلف از طریق مراجع قانونی تحت پیگیری قرار میگیرد.

۴_هرگونه فعاليت برخلاف قوانين جمهوري اسلامي ايران جرم محسوب مي شود و بدون تذکر سفارش انجام نمیشود.

۵_سایت فالوبالا مسئولیتی نسبت به محتوای لینک سفارش ندارد.

۶_در صورتی که پیج در حالت خصوصی(پرایوت) و یا نام کاربری اشتباه ثبت شود،سایت هیچ گونه مسئولیتی جهت مبلغ پرداختی کاربر ندارد و سفارش انجام نمیشود.(همانطور که در صفحه خرید کردن اشاره شده است!)

۷_فالوور ها فیک بوده و هیچ گونه ارتباطی با پیج کاربر ندارند.

با تشکر از وقتی که جهت مطالعه قوانین سایت گذاشتید در صورت هر گونه پرسش و ابهام از قوانین لطفا با شماره تلفن 09901232303 تماس بگیرید.

برای اطلاع پیدا کردن از تخفیفات شگفت انگیز و دسترسی آسان تر برای خرید،لطفا اپلیکیشن اندروید سایت ما را از طریق لینک زیر دریافت کنید
به زودی اپلیکیشن ios در وبسایت قرار میگیرد.
دریافت فایل اندروید سایت فالوبالا

©صاحب امتیاز تمامی حقوق وب‌سایت، فالو بالا می باشد.

شماره پشتیبانی و پیگیری سفارش : 09337545453